Manisa'da yemekten zehirlenen askerlerden üçünün tedavisi sürüyor

Manisa'da bir askerin ölümüne yol açan kışladaki zehirlenme olayına ilişkin Valilikten yapılan açıklamada, 3 askerin tedavisinin sürdüğü, birinin yoğun bakım servisinde olduğu bildirildi.
Manisa Valiliğinden, gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırılan 1. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığındaki askerlerden üçünün tedavisinin sürdüğü bildirildi.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, 1. Piyade Er Eğitim Tugay Komutanlığındaki bazı askerlerin 23-25 Mayıs tarihlerinde bulantı, kusma ve ishal şikayetiyle acil servislere başvurduğu anımsatılarak, şu bilgilere yer verildi:

"Geçtiğimiz günlerde ilimiz 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanlığında ateş, bulantı, kusma ve ishal yakınmaları ile hastanelere başvuran ve halen tedavileri devam eden 3 hasta bulunmaktadır. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesinde tedavileri devam eden 3 askerden birinin tedavisi yoğun bakım servisinde yapılmaktadır.

NE OLMUŞTU?Albay Arif Seyhun Kışlasında, bulantı ve karın ağrısı şikayetiyle revire başvuran bin 49 askerden 207'si hastanelerde tedaviye alınmış, bir asker de hayatını kaybetmişti.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ