KHK’lı aile çocuklarına ‘Ömer Faruk’ ismini verdi

Kanun Hükmünde kararnamelerle (KHK) işlerinden atılan kamu çalışanları için verdiği mücadelelerle sembol isim haline gelen HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu İzmit’te bir sürprizle karşılaştı.
Kocaeli KHK Platformu üyeleriyle bayramlaşmak için bir araya gelen Gergerlioğlu’na KHK ile işlerinden atılan Fatma ve Doğan Karaca çifti dünyaya gelen ikinci çocuklarına “Ömer Faruk” ismini koydular.


Kocaeli KHK Platformuyla bayramlaşma programını sosyal medya hesabından duyuran Ömer Faruk Gergerlioğlu burada bir sürprizle karşılaştığını belirtti.

Seka Park Uçurtma Tepesinde bir araya gelen Kocaeli KHK Platformu üyeleri birbirleriyle bayramlaştı.Bayramlaşma programına katılan Milletvekili Gergerlioğlu’na KHK’lı iki öğretmen Fatma ve Doğan Karaca çifti yeni dünyaya gelmiş erkek çocuklarına KHK’lılar için verdiği mücadeleden dolayı ‘Ömer Faruk’ ismini koyduklarını söyledi.
Minik Ömer Faruk ile fotoğraf çektiren Gergerlioğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda:

“Bayramlaşmada bir de 17 günlük bir tatlı misafirimiz vardı. Anne, baba KHK’lı çiftin 2. bebekleri, sağ olsunlar bize muhabbetlerinden ona ‘Ömer Faruk’ ismini vermişler 

Kaynak: BOLD
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ