Kaftancıoğlu’ndan montaj fotoğraf paylaşan AKP’li Gönenç’e: Meczup

CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, fotomontaj bir fotoğrafını paylaşan AKP Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Gönenç'e "meczup" olarak niteledi.


Kaftancıoğlu, 'yeşil top' kampanyası başlatan Mahir Ünal için de isim vermeden "siyasi etik ahlak diye yeşil yeşil gezenlerin Meclis üyeleri hakkında ne yapacaklarını merak ediyorum" yazdı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İngiltere Kraliyet ailesinin bir fotoğrafını kullanarak kendisi ve muhalefet liderlerinin fotoğraflarını montajladığı  görseli paylaşan AKP’nin Küçükçekmece Belediyesi Meclis Üyesi Hamza Gönenç’e tepki gösterdi. Kaftancıoğlu, Gönenç’le ilgili yasal süreç başlatacağını da açıkladı.


Kaftancıoğlu, paylaşımında şunları kaydetti:

“AKP’nin Küçükçekmece meclis üyesi Hamza Gönenç isimli meczup fotoşop bir fotoğraf paylaşmış. Yasal süreç elbette başlatılacak ancak dikkat çekmek istediğim asıl husus terör örgütü üyeleriyle fotoğraftaki siyasetçileri sadece fotoşopla yan yana getirebilirsiniz. Anlatabildim mi? Ve siyasi etik ahlak diye yeşil yeşil gezenlerin Meclis üyeleri hakkında ne yapacaklarını merak ediyorum. Buyrun birlikte takip edelim…”

Kaftancıoğlu, isim vermeden ‘yeşil top’ kampanyası başlatan Mahir Ünal’a da göndermede bulunarak, “Ve siyasi etik ahlak diye yeşil yeşil gezenlerin Meclis üyeleri hakkında ne yapacaklarını merak ediyorum. Buyrun birlikte takip edelim…” dedi.
   
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ