İstanbul Havalimanı'nda mahsur kalan turistlerden protesto: We need hotel

Dün İstanbul Havalimanı'nda uçuşların durdurulması nedeniyle mahsur kalan yolcular, otellere yerleştirilemedikleri söyleyerek ‘We need hotel’ (Otel ihtiyacımız var) sloganıyla protesto düzenledi.

İstanbul'da etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle uçuşların dün geçici olarak durdurulduğu İstanbul Havalimanı'nda mahsur kalan yolcular durumu protesto etti.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, geceyi havalimanında geçiren ve otellere yerleştirilemediklerini söyleyen turistlerin ‘We need hotel’ (Otel ihtiyacımız var) sloganı attıkları kaydedildi.
 

İYİ Parti İBB Meclis Üyesi Ali Kıdık, "İstanbul Havalimanındaki protestoların taşkınlığa yol açmaması için çevik kuvvet polisi çağrıldı" dedi. 

Ali Kıdık, dün gece saatlerinde yaptığı Twitter paylaşımında, geceyi terminalde geçirmek zorunda kalan yolculara üstünde yatmaları için karton dağıldığını ileri sürmüş, “Öyle bir felaket ki, havalimanında mahsur kalan yolculara yatmaları için karton dağıtılıyor” ifadelerini kullanmıştı. Öte yandan çok sayıda THY personelinin havalimanında mahsur kaldığı belirtildi.
   
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ