İntihar eden kocasını elbisesinden tuttu ama kurtaramadı

Kayseri'de 5'inci kattaki evinin balkonunda intihara kalkışan inşaat bekçisi Saadettin K. (55) eşinin kendisini tutmaya çalışmasına rağmen aşağıya düşerek yaşamını yitirdi.
Olay, öğle saatlerinde Kocasinan ilçesi Yavuz Selim Mahallesi'nde bulunan 5 katlı bir apartmanın 5'inci katında meydana geldi.55 yaşındaki inşaat bekçisi Saadettin K., sebebi bilinmeyen bir nedenle evinin balkonuna çıkarak intihara kalkıştı.  

Kocasını engellemeye çalışan Ayşe K, son anda balkona koşarak eşini aşağıya sarktığı sırada yakaladı. Ayşe K, eşini bir süre tutmaya çalıştı. Bu sırada çiftin komşuları da aşağıda battaniye açtı. Ayşe K.'nin kollarından tutmaya çalıştığı Saadettin K., kısa süre sonra ceketinden sıyrılarak boşluğa düştü. Alt kat balkon demirlerine çarparak battaniyenin üzerine düşen Saadettin K., ağır yaralandı.

Saadettin K., haber verilmesiyle gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansla Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Eşinin ceketi elinde kalan ve sinir krizi geçiren Ayşe K. da hastaneye kaldırıldı. Tedaviye alınan Saadettin K, doktorların müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ