Fatih Tezcan’dan yeni skandal: İstanbul Sözleşmesi’ni savunanlara küfür etti!

AKP Kadın Kolları, Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak’a 81 ilde suç duyurusunda bulunmasının ardından Fatih Tezcan, yandaş gazete yazarı Dilipak'a destek çıkarak, İstanbul Sözleşmesi'ni savunanlara, sosyal medya hesabından küfür etti!
Adını sosyal medyada duyuran Fatih Tezcan, AKP Kadın Kolları’nın suç duyurusunda bulunduğu Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak’a destek verdi. Tezcan, İstanbul Sözleşmesi’ni savunanlara sosyal medya hesabından küfür etti.

“DİLİPAK GİBİ MÜSLÜMAN KARDEŞ”

Tezcan, İstanbul Sözleşmesi’ne karşı çıkan Vatan Partisi’nin videolu Twitter paylaşımını alıntılayarak, İstanbul Sözleşmesi’ni destekleyenler için ‘fahişe’ ifadelerini kullanan Dilipak için “Kemalist Vatan Partisi İstanbul Sözleşmesi’ne karşı duruyor ama Ak Parti savunuyor, üstelik Ak Parti Dilipak gibi bir müslüman kardeşini mahkemelerde süründürmeye hazırlanıyor. Buyrun bakalım. İbretlik bir durum. Çok üzülüyorum” ifadelerini kullandı.
Daha sonraki paylaşımında İstanbul Sözleşmesi’ni savunanlara küfür eden Tezcan, ” İstanbul Sözleşmesi şöyle iyi böyle kötü bi s.ktirin gidin yeter be! 1 sene önce yanıma alabildiğim kızım sırf örtündü ve imam-hatibe gidecek diye anası tarafından kaçırılmış, bana 1 soru sormadan okula yazılmış, hâlâ gevezelik! Ocağına ateş düşmeden konuşan O… Çocuğudur” dedi. 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ