Fatih Portakal’dan Erdoğan çıkışı: “Kimseden özür dilemedi”

Fatih Portakal, İmamoğlu için “Özür dilemedikçe böyle bir makama gelemez” diyen Cumhurbaşkanı’na “Dilemese de olabiliyor. Örnek kendisi” dediCumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kadim Dostlar Buluşması programında Millet İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’na yüklendi. “Ordu valimizden özür dilemedikçe böyle bir adaylığa layık olmaz, böyle bir makama gelemez” dedi.


ERDOĞAN KİMDEN ÖZÜR DİLEDİ Kİ?

Erdoğan’ın bu sözlerine, İmamoğlu’nun daha önce özür dilemesi gerektiğini söyleyen FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal’dan itiraz geldi. Portakal, kendisine de hakaret eden Erdoğan’ın hiçbir zaman hakaret ettiği kişilerden özür dilemediğini hatırlatarak ”dilemese de olabiliyor. Örnek kendi” ifadelerini kullandı.

Portakal’ın paylaşımı şöyle: “Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘İmamoğlu validen özür dilemeden o makama gelemez’ diyor. Sadece güldüm, geçmiş aklıma geldi. Erdoğan’ın sevmediklerine yaptığı türlü hakaretler. Özür dilenen var mıydı acaba? Bana dahi etti, dalga geçti. Demek ki özür şart değil. Dilenmese de olabiliyor. Örnek kendi!”


 
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ