Erdoğan'ın 'manevi kızı' İmamoğlu'na destek verdiği için mi bıçaklandı?

Tekirdağ’da kanser tedavisi görürken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘Manevi kızım’ dediği Göknur Damat, Ekrem İmamoğlu için "her şey çok güzel olacak" diye paylaşım yapıp destek için 20 TL para yatırdı.
Bu tutumu nedeniyle sosyal medyada büyük bir tepkiyle karşılaşan Damat'ın bir kişi tarafından bacağından bıçaklandığı iddia edildi. 


Medyadaki haberlere göre, İmamoğlu kendi kampanyası için 20 TL bağış yapan Damat'a geçmiş olsun ziyaretinde bulunacak. Ziyaret, Tekirdağ Süleymanpaşa’da Hüseyin Pehlivan Caddesindeki iş yerinde gerçekleşecek.

Meme kanseri tedavisi gören ve KOSGEB’ten çektiği kredi ile makyaj stüdyosu açan ve kanserle mücadelesi nedeniyle Erdoğan tarafından manevi kızı ilan edilen Göknur Damat, sosyal medya hesabında Ekrem İmamoğlu için “Her şey çok güzel olacak” diye paylaşım yapmıştı.

Haberlere göre, Damat 12 Mayıs akşamı, “Sen misin o cesur yürek” diyen bir kişi tarafından baldırından bıçaklandı. Hafif yaralanan Damat’a saldıran şahıs ise henüz yakalanamadı. Polis merkezinde ifade veren Damat’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Sözcü Gazetesi'nden Ali Ekber Ertürk'ün haberine göre, Göknur Damat, “Üç gündür sinirimden ağlıyorum. Sayın Cumhurbaşkanı beni, kanser konusundaki çalışmalarımdan dolayı Külliye'ye de davet etti. Beraber fotoğraf çektirdik. ‘Manevi Kızım' dedi. Ben asla parti tutmam. Kişi tutarım. Neden bu kadar rahatsız oldular? Ben kendi, iradem ve aklımla hareket ediyorum. Böylesine hakaret dolu paylaşım yapanlardan şikayetçi olacağım” dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ