“Çocuklarımıza oyuncak veremezsiniz, çünkü onlar toprak altında”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın İstanbul Küçük Çamlıca Korusu'nda piknikçileri ziyaret ederek çocuklara oyuncak dağıtmasına, Çorlu tren kazasında 9 yaşındaki oğlu Oğuz Arda Sel’i kaybeden Mısra Öz’den tepki geldi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Küçük Çamlıca Korusu’nda vatandaşlarla sohbet etti. Koruda piknik yapan aileleri selamlayan ve çocuklara oyuncak hediye eden Erdoğan, daha sonra Kısıklı’daki konutuna geçti. Erdoğan’ın piknikçilere ziyaretinden fotoğraflar da paylaşıldı.

8 Temmuz 2018 tarihinde, Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde, 25 kişinin öldüğü, 340 kişinin yaralandığı tren kazasında 9 yaşındaki oğlunu kaybeden Mısra Öz, Erdoğan’ın piknikçilerle çektiği fotoğrafı paylaşarak, Cumhurbaşkanı’nı 8 Temmuz’da tren kazasında hayatını kaybedenler için yapılacak anmaya çağırdı.
Anne Mısra Öz, “Bir gün @TrenKatliami ailelerini de ziyarete bekleriz Sn. @RTErdogan. 8 Temmuz’da yapılacak anmamıza buyurun gelin. Bizlerin çocuklarına oyuncak veremezsiniz çünkü onlar toprak altındaki çocuklar. Ama bu ülkede bizlerin neler yaşadığını görürsünüz belki..” paylaşımında bulundu.

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ