Bütün vakıflara talimat: Erdoğan’ın kampanyasına bağış yapın!

Vakıflar Genel Müdürlüğü, azınlıklar dahil bütün vakıflara gönderdiği yazıyla AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı ‘Biz bize yeteriz’ kampanyasına yardım etmelerini istedi.


Koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele sürecine finans desteği kabilinden AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Biz bize yeteriz’ başlıklı yardım kampanyası başlattı.

GENEL MÜDÜR BURHAN ERSOY İMZASIYLA GİTTİ


Erdoğan’ın açıklaması sonrası özellikle kamu kurumları kampanyaya destek mahiyetinde resmi yazılarla personelini ve ilgili muhataplarını sürece katılmaya çağırdı.

Vakıflar Genel Müdürü Burhan Ersoy da bu minvalde bir yazıyı muhataplarına gönderdi:

ÇALIŞANLARIN VE PAYDAŞLARIN DESTEK OLMASI ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR

“Vakıflar Genel Müdürlüğü olarak söz konusu kampanyaya tüm çalışanlarınız ve paydaşlarınızlar destek olunması önem arz etmektedir.

Bu çerçevede Milli Dayanışma Kampanyası’nın personelimize, yeni vakıflar, mülhak vakıfları, esnaf vakıfları, cemaat vakıfları ile vakıf dost ve bağışçılarına duyurulmasını ve gerekli desteğin verilmesini önemle rica ederim.”HAHAMBAŞI HALEVA VE PATRİK II. SAHAK DESTEK VERMİŞTİ

Hahambaşı İshak Haleva kampanyaya katıldığını belirterek 5 maaşını bağışlamıştı. Ardından da Türkiye Ermenileri Patriği II. Sahak 5 maaşını bağışlayarak sürece katılmıştı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ