Bağış isteyen Erdoğan’a videolu cevap: Nereden nereye…

Koronavirüs salgını sebebiyle bağış kampanyası başlatan ve IBAN numarası veren Erdoğan’a sosyal medya kullanıcıları büyük tepki gösterdi.


Erdoğan’ın her sahneye çıkmasında çalan ‘Nereden nereye geldi Türkiye’ şarkısına sosyal medya kullanıcıları ‘Nereden nereye geldi Türkiye’ videosuyla cevap verdi.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koronavirüs salgını için vatandaşlardan bağış toplaması büyük tepki çekti.

 
Vatandaşların bağış yapabilecekleri banka hesap numaralarını açıklayarak milli dayanışma kampanyası başlatıldığını bildiren Erdoğan’a vatandaşlar sosyal medyadan tepki gösterdi. Vatandaşlar 18 yıllık AKP iktidarı döneminde yapılan özelleştirme paraları ve toplanan vergilerin nereye gittiğini sorgularken en çok bağış yapması gerekenlerin de devletten ihale alan AKP’nin gözde firmalarını olduğunu dile getirdi.
CENGİZ-KOLİN-LİMAK- KALYON 150 MİLYAR DOLARLIK İHALE ALDI

18 yıllık iktidarında ülkenin en önemli fabrikalarını ve işletmelerini yok pahasına yabancılara 62 Milyar dolara satan AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, dev projeleri ise yandaş şirketlere yaptırıp Hazine garantisi vererek ülkenin geleceğini ipotek ettirdi. Sadece Cengiz-Kolin-Kalyon-Limak’ın devletten aldıkları ihalelerin toplamı 150 milyar dolara yaklaştı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ