Ayrılmak isteyen eşe bombalı ölüm tuzağı

Nevşehir’de yaşayan Bayram Ç, kendisinden ayrılmak isteyen eşini bomba ile öldürmek istedi. Bayram Ç’nin, eşinin evinin kapısına hazırladığı bomba düzeneğini bomba imha ekipleri etkisiz hale getirdi.


Kadına şiddette uygulanan yöntem pes dedirtti. Nevşehir’de yaşayan Bayram Ç, kendinden ayrılmak isteyen eşi Hacer Ç’yi bomba ile öldürmek istedi.

EŞİNİN EVİNİN KAPISINA BOMBA DÜZENEĞİ KURDU


İddiaya göre Hacer Ç, eşi Bayram Ç’ye kendisinden ayrılmak istediğini söyledi. Bu duruma kızan Bayram Ç, öldürmek istediği eşinin evinin kapısına boma düzeneği kurdu. Muhtemel bir cinayeti mahallelinin dikkati önledi. Olayı gören mahalle sakinleri durumu polise haber verince çok sayıda ekip olay yerine sevk edildi.

BOMBA İMHA EKİPLERİ DEVREYE GİRDİ

Bomba düzeneği olay yerine giden bomba imha uzmanı tarafından imha edilerek Hacer Ç, kurtarıldı. Bayram Ç ise yakalanarak gözaltına alındı.

Bayram Ç, ‘kasten öldürmeye teşebbüs’ suçundan tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi. Bununla birlikte Bayram Ç.’nin daha önce Hacer Ç.’ye yönelik kasten yaralama, tehdit, mala zarar verme ve silahla tehdit olaylarından da yakalandığı Ürgüp Sulh Ceza Mahkemesince adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı öğrenildi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ