Ahmet Bozkuş’tan ‘Karadelik’ basın toplantısına simultane tercüme!

​Ahmet Bozkuş You Tube kanalındaki ‘Uyur Gezer’ programında, Erdoğan’ın damadı ve Hazine Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın son ekonomi reform paketini açıkladığı toplantısını ti’ye aldı.


Bozkuş, Albayrak’ın toplantısıyla aynı günde gerçekleştirilen ‘ilk kara deliğin fotoğrafının yayınlanma toplantısını gündeme getirdi. Karadelik toplantısının ingilizce çevirisini kendine göre yapan Bozkuş, toplantının Türkiye için çok önemli olmadığını, bu konuların Türkiye için basit konular olduğunu aktardı!

Ahmet Bozkuş giriş kısmında, “Basın toplantısı insanlık için, bilim için hatta kainat için önemli bir basın toplantısıydı. yani bütün dünya nefesini tuttu ve bu basın toplantısını bekledi desem kesinlikle abartı olmaz. Çünkü o basın toplantısında sonra bildiğimiz birçok şeyi unutum, artık yeni gerçeklerle tanışacaktık. Beklendiği gibi oldu, Berat Albayrak’ın yaptığı yapısal reformlar açıklamasından bahsediyoruz.”dedi.


Bozkuş, basın toplantısında tüm dünyanın dikkat kesildiğini aktararak, “Karşılarında insanlık tarihinin görmediği kadar kıvrak bir zeka vardı. Hem kıvrak hem de zeka. Bu kıvrak hareketler zeka ile birleşince ortaya gerçekten önemli açıklamalar ortaya çıkabiliyor.  Şayet uzayda hayat varsa uzaylılar da Berat Albayrak’ın bu açıklamasına kilitlenmiş olabilir. Buradan da ülkemizi uyarmak istiyorum. Berat Albayrak uzaylılar tarafından kaçırılabilir.” dedi.

İşte o video;

Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ