‘Tosuncuk’ Türkiye’de mi?

Çiftlik Bank dolandırıcılığının bir numaralı ismi firari Mehmet Aydın’ın yurt dışında sürdüğü lüks yaşama ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Fotoğraflardaki detaylar “Tosuncuk acaba Türkiye’de mi” sorusunu akıllara getirdi.Kurucusu olduğu Çiftlik Bank ile 132 bin 222 kişiden dolandırdığı 1 milyar 139 milyon 972 bin TL para ile yurt dışına kaçan ve hakkında kırmızı bülten çıkarılan ‘Tosuncuk’ lakaplı Mehmet Aydın’a ait yeni görüntüler ortaya çıktı.
Uruguay başta olmak üzere Brezilya ve Arjantin gibi Güney Amerika ülkelerinde bulunduğu, yakalanmamak için sık sık yer değiştirdiği belirtilen Mehmet Aydın’ın eski eşi Sıla Aydın’a aldığı lüks yatta keyif sürdüğü görülüyor. Aydın çifti lüks yatta dolandırdıkları paralarla keyif sürerken kameralara poz veriyor.Görüntülerde geçtiğimiz aylarda Uruguay tarafından el konulduğu belirtilen lüks otomobiller de yer alıyor.

Aydın’ın eşiyle güvertede olduğu karede, masadaki ıslak mendil ve arkadaki beyaz masa örtüsünün hemen üzerindeki “Efes” marka kasa dikkat çekiyor. Başka bir fotoğrafta ise, Sıla Aydın’ın hemen arkasındaki duvarda asılı çerçeve, soru işaretlerine neden oluyor.

ÇİFTLİKBANK DAVASINDA TUTUKLU SANIK KALMADI

Bu arada kurucusu Mehmet Aydın ile birlikte 5’i firari, 2’si tutuklu 48 sanıklı Çiftlik Bank davasının dün görülen duruşmasında tutuklu sanıklar Savaş Yıkılmaz ve Cudi Cumhur Yurdakul’un tahliyesine karar verildi. Böylece davada tutuklu sanık kalmadı.

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ