Kıvanç Tatlıtuğ ile fotoğraf çektiren hakime inceleme

Hakim WhatsApp'tan paylaştığı fotoğrafa 'Perşembenin sürprizi' notunu düştü.


Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Başkanvekili ve 2. Daire Başkanı Mehmet Yılmaz, “Bir hakim ile film yıldızının duruşma salonunda birlikte çektirdikleri fotoğrafın sosyal medyada yayımlanması akabinde HSK re’sen inceleme başlattı” dedi.

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un, ‘vergi usül kanununa muhalefet’ suçundan yargılandığı davadan sonra bir hakim, oyuncu ile çektirdiği fotoğrafını paylaştı. Hakim, WhatsApp’tan paylaştığı fotoğrafa ‘Perşembenin sürprizi’ notunu düştü. Fotoğrafın ortaya çıkmasının ardından Hakimler ve Savcılar Kurulu konuyla ilgili inceleme başlattı.


HSK İNCELEME BAŞLATTI

HSK Başkanvekili ve 2. Daire Başkanı Mehmet Yılmaz, sosyal medya hesabından, bir hakimin ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile duruşma salonunda fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşmasına ilişkin açıklama yaptı. Yılmaz paylaşımında, “Bir hakim ile film yıldızının duruşma salonunda birlikte çektirdikleri fotoğrafın sosyal medyada yayımlanması akabinde HSK re’sen inceleme başlatmış olup, Pazartesi itibariyle konu hakkında kamuoyu ayrıntılı olarak ayrıca bilgilendirilecektir. Saygı ile duyurulur” ifadelerini kullandı.

‘BENİM DAVAMA BAKAN HAKİM DEĞİLDİR’

Öte yandan, ünlü oyuncu Tatlıtuğ da sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Tatlıtuğ yaptığı açıklamada, “Fotoğraftaki hakim, benim davama bakan hakim değildir. Kamuoyunu bilgilendirmek isterim” ifadelerine yer verdi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ