ERDOĞAN'A KİTLE İMHA SİLAHI FETVASI

Fetvabacıbaşı Hayrettin Karaman'dan korkunç fetva...
Saray'ın Avrupa ve Batı dünyasıyla her geçen gün dozunu artırdığı gerilimi vardırmak istediği nokta ortaya çıktı. Erdoğan'ın fetvacıbaşı Hayrettin Karaman, "kitle imha silahı" fetvası verdi. Üstelik vakit kaybetmeden nükleer dahil daha güçlü kitle imha silahları edinilmesi gerektiğini belirtti. 

Karaman'a göre kitle imha silahları üretilmeli ve zaruret anında da kullanılmalı. 

Sözde İslam alimi masum sivil yüzbinlerce insanin ölümüne neden olan kitle imha silahlarının kullanılmasına fetva veriyor. Oysa İslam, içinde 999 zalim, 1 mazlum olan geminin dahi vurulamayacağını emrediyor.


HAK ÖNEMLİ DEĞİL GÜÇ ÖNEMLİYMİŞ
Karaman yazısında insan hakları ve demokrasiyi "Batı değerleri" olarak küçümserken;  "Ne yapmalı" başlığını verdiği yazısında çözümü "kitle imha silahları"nda buldu. 

İŞTE KARAMAN'IN KORKUNÇ FETVASI
Karaman'ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Batı, Doğu'ya ve özelde lider potansiyelli Türkiye'ye istediğini yaparken hakka, hukuka, adalete, çağdaş değerlerin gücüne değil, maddi ve askeri güce dayanıyor.

Doğu mazlum ve mağdur olmaktan kurtulmak istiyorsa dininin hak, davasının haklı olması yetmiyor; haklının değil, güçlünün hakim olduğu bir zamanda düşmandan daha güçlü olması gerekiyor.

Bunun birinci şartı mazlum ve mağdur Doğu'nun birleşmesi ve dayanışmasıdır. Birleşme ve dayanışma yoluna girince engelleri aşabilmek için zorunlu olduğu ölçüde kötünün iyisi ile işbirliği de yapılabilir.

Bir zamanlar askeri güç oklar ve atlar imiş, şimdi ise başta nükleer olmak üzere çağın bilim ve teknolojisi ile icat edilmiş etkili silahlardır ve bunların kullanılmasını sağlayan araçlardır.

Hiç vakit kaybetmeden ve Batı'nın sözüne ve engellemesine kulak asmadan bu silahları satın almaya değil, icat etmeye bakmamız gerekiyor."
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ