Evsiz adam bulduğu 10 bin dolarlık çeki sahibine iade edince..

Bulduğu 10 bin dolarlık çeki sahibine geri verdi ev ile ödüllendirildi. ABD'de yaşayan evsiz adam, sokakta 10 bin dolarlık bir çek buldu. Çeki bir şekilde sahibine ulaştıran adam, beklemediği bir sürpriz ile karşılaştı.
ABD'de evsiz bir adam sokakta bulduğu 10 bin dolarlık çeki sahibine ulaştırınca hayatını değiştirecek bir sürprizle ödüllendirildi, çekin sahibi evsiz adama ev hediye etti.

10 BİN DOLARI SAHİBİNE ULAŞTIRDI

ABD'nin Connecticut eyaletindeki New Haven sokaklarında bulduğu 10 bin doların üzerinde bir çeki sahibine ulaştıran Elmer Alvarez, çekin sahibi iş kadını Roberta Hoskie tarafından ödüllendirildi.


Çeki kaybettiğini Elmer Alvarez'den gelen telefonla farkeden Hoskie, Alvarez'in evsiz olduğunu öğrenince Facebook'tan kendisine teşekkür ettiği bir video yayınladı ve video binlerce kez görüntülendi.

KENDİ DE EVSİZ KALMIŞ

Geçmişte kendisinin de bir dönem evsiz yaşamak zorunda kaldığını söyleyen Roberta Hoskie, "Bana da hayatımı düzeltmem için biri yardım etmişti. O yüzden Elmer'a hem iş sahibi olması için eğitim sağlayacağım ve bu kış soğukta kalma endişesi yaşamayacak. Artık onun da bir evi var" dedi.

"ÖNEMLİ OLAN TEŞEKKÜR"

Bu sürprizle şaşkına dönen Elmer Alvarez, ödülden ziyade Hoskie'nin bu teşekkürünün çok değerli olduğunu söyledi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER DÜNYA HABERLERİ