Görgüsüzlüğü dillere destan bakan eşi: Pervin Ersoy

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un skandalları bitmek bilmiyor. Son olarak koruma polisine şemsiyesini tutturup çantasını taşıtan Ersoy, daha önce de paylaştığı bir çok görüntü ile tepkileri odağı oldu.
 Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un sosyal medyaya yansıyan görüntüleri görgüsüzlük olarak eleştiriliyor.

Ersoy’un kendi paylaştığı bir görüntüde çalışanına 100 dolar karşılığında el öptürmesi büyük tepki topladı. Fotoğraf karesinde çalışanına 100 dolar bahşiş verirken görülen Ersoy bir anda sosyal medyanın en çok tartışılan ismi oldu.
 Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un sosyal medyaya yansıyan görüntüleri görgüsüzlük olarak eleştiriliyor.

Ersoy’un kendi paylaştığı bir görüntüde çalışanına 100 dolar karşılığında el öptürmesi büyük tepki topladı. Fotoğraf karesinde çalışanına 100 dolar bahşiş verirken görülen Ersoy bir anda sosyal medyanın en çok tartışılan ismi oldu.Görüntülere hem AKP’den hem de muhalif kesimden büyük tepki geldi.

KORUMA POLİSİNİ HİZMETÇİSİ GİBİ KULLANIYOR

Pervin Ersoy’un sosyal medyaya yansıyan son skandal görüntüsü ise kendi güvenliği için Koruma Dairesi Başkanlığı tarafından tahsis edilen polis memurlarıyla ilgili

Ersoy kendisini korumakla görevli kadın polise şemsiyesini tutturup, çantasını taşıttırıyor.

Koruma polisinin bakan eşinin özel işlerinde kullanılması toplumu rahatsız etti.

Gazeteci Zafer Arapkirli, “Bu olayda, görgüsüzlüğün ötesinde başka bir vahim durum var. O polis kız, (bir tehdit var ki tahsis edilmiş, değil mi?) herhangi bir saldırı vukuunda, elindeki şemsiye ile mi, çanta ile mi müdahale edecek? Bakan, Emniyet Müdürü, Şube Amiri ne dersiniz?” diyerek görevlileri uyardı.Skandal görüntüler yüzünden kendisini savunan Ersoy, “‘Polisimize şemsiye taşıttı, çanta taşıttı’ gibi provokasyonlu cümlelerle hiçbir yere varamayacaksınız; çünkü biz o değiliz. Ayşe Hanım benim kardeşim gibi, en yakın arkadaşım gibidir” dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER ANALİZ HABERLERİ