AKP’nin vatandaş yüzü’ çalışması: Kayınpeder sarayda damat sokakta

Erdoğan sanatçılar ve üst düzey yöneticilerle lüks iftarlar yaparken, damadı Selçuk Bayraktar ise sokaktan iftar fotosu paylaştı. Kabine değişikliğinin konuşulduğu bugünlerde yapılan bu paylaşımlar halkla ilişkiler çalışması olarak değerlendirildi.

EŞİYLE KALDIRIMDA DÜRÜM-AYRANLA İFTAR AÇTI

Silahlı insansız hava araçları üreten Baykar Teknoloji’nin sahibi, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Selçuk Bayraktar, geçen hafta Ayasofya’da eşi Sümeyye Erdoğan Bayraktar ile kaldırımda iftarını açtığı bir fotoğraf paylaştı. Ayran ve dürümle yapılan bu iftar sosyal medyada gündem oldu. Bayraktar TB2 SİHA’ları ile ‘Orta Doğu’nun kaderini değiştiren adam’ yorumları yapılan Selçuk Bayraktar, şatafatlı görüntüler yerine ‘halkın içinden’ fotoğraflar veriyor.
 
ANASIYLA İFTARI OFİSİNDE SEHPANIN ÜZERİNDE YAPTI

Kaldırımdaki iftarı gündemden düşmeden Bayraktar’dan yeni bir iftar paylaşımı geldi. Bayraktar bu kez annesi Canan Bayraktar ile iftarını ofisinde sehpa üzerinde açtı. Bayraktar, paylaşımında “Bu akşam da iftarı anacığımla iş yerinde baş başa yaptık” ifadelerini kullandı. Geçtiğimiz aylarda babası Özdemir Bayraktar’ı kaybeden Selçuk Bayraktar o zamanki paylaşımında da ailesine düşkünlüğünü vatandaşların dikkatine sundu.
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER ANALİZ HABERLERİ