Fatma Görmez için sanatçı Haluk Levent’ten başsağlığı mesajı

Fatma Görmez’in vefat haberinin ardından sosyal medya hesabından Görmez’le olan fotoğrafını paylaşan Haluk Levent, Görmez’in yapayalnız kalan kızı için “Elimizden geleni yapacağız” dedi.

Merhume Fatma Görmez, 2019 yılı Temmuz ayında yaşadıklarını sosyal medyada yayınladığı video ile anlattı.

Ses getiren paylaşım sonrası yardımlaşma platformu AHBAP’ın kurucusu Haluk Levent, Görmez ve kızını 3 kez ziyarete gitti.


"VİCDANIMIZ BUNA İZİN VERMİYOR"

Görmez ve kızına yardım sözü veren ünlü sanatçı sosyal medyadan gelen eleştirilere de, “Eşinin hangi sebepten cezaevinde olduğunu bilmiyorum. Bilmek de istemiyorum! Vicdanımız buna izin vermiyor. 14 yaşındaki kızı madem kimsesiz kaldı o zaman ona sahip çıkmak vazifemiz. Elimizden ne gelirse yarından itibaren yapacağız” diyerek cevap vermişti.

"KIZI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ"

Görmez’in hayatını kaybetmesinin ardından sosyal medya hesabından Fatma Görmez’le olan fotoğrafını paylaşan Haluk Levent:

“Fatma Görmez. Geçen yıl evine 3 kez gitmiştim hatırlarsınız. Aslında Konya Başkent hastanesine yatırılışından sonra iyi olmuştu. Ama küçük çocuğunu kaybetmiş olması onda büyük sancıydı. Sevenlerinin başı sağolsun. Kızı tek kaldı ama bizler onun için elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.
   
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER 15 TEMMUZ HABERLERİ