Cezaevinde hayatını kaybeden KHK’lı emniyet müdürü köyüne defnedildi

İskenderun T Tipi Cezaevi'nden koronavirüsten hayatını kaybeden KHK'lı Emniyet Müdürü Kahraman Sezer, Manisa'nın Akhisar ilçesinde defnedildi.

İskenderun T Tipi Kapalı Cezaevi’nde tutuklu bulunan Diyarbakır Çevik Kuvvet eski Şube Müdürü Kahraman Sezer, koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle cumartesi günü hayatını kaybetti.

4,5 yıldır İskenderun T Tipi CİK’te tutuklu bulunan Kahraman Sezer, 44 yaşındaydı.
 

"BİZ ONDAN RAZIYDIK İNŞALLAH O DA BİZDEN RAZIDIR"

Kahraman Sezer’in oğlu Burak Sezer, Twitter'dan paylaştığı mesajlarında, babasının cenazesini Manisa Akhisar'a bağlı köylerinde defnettiklerini belirterek, “Son görevimizi yaptık. Biz ondan razıyız inşallah o da bizden razıdır. Sayın vekilimiz
@gergerliogluof telefon edip benden bilgi aldı. Telefonumuzu isteyen yardım etmek isteyen abilerim ablalarım olmuş. Babam hamdolsun emekli olabilmişti. Bende üniversiteyi bitirdim bir yerde çalışıyorum. Maddi açıdan kendimizi geçindirebiliyoruz. Ailemiz de sağolsun sahip çıkıyorlar. Yardım etmek isteyen abilerim ablalarım. Eşleri içeride olan geçinmek için evlilik yüzüklerini eşyalarını satan, ufak çocukları hasta olan kanser olan abilerime, ablalarıma yardım ederlerse daha hayırlı olacaktır. Sözden duadan başka bir şey istemiyorum. Bu süreç çok fazla duayla biter başka şekilde bitmez. Bir kız kardeşim var babam beni nasıl yetiştirdiyse ben de onu o şekilde yetiştirmek için elimden geleni yapacağım. Arayan mesaj atan ulaşmak isteyen soran herkesten Allah razı olsun." ifadelerini kullandı.


 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER 15 TEMMUZ HABERLERİ